Kurumsal

Döviz sektöründe İstanbul’un en önemli aktörlerinden biri olan Kartal Döviz, değerli müşterileri ile birlikte yıllardır geliştirdiği çözüm ortaklığı ile bölgenin en prestijli döviz bürolarından birisidir. Taviz vermediğimiz iş disiplinimizle mesleğimizin gerektirdiği etik ilkelere sonuna kadar bağlı kalarak en profesyonel döviz hizmetini sunuyoruz. Değişen koşullara çok hızlı şekilde entegre olarak müşterilerimizle uzun yıllara dayanan bir dostluk geliştirmiş olmanın mutluluğunu yaşıyoruz.

Başarı odaklı ve sağlıklı iletişim temelli anlayışımızla bölgenin en saygın döviz firmalarından biri olarak sunduğumuz hizmetlerin kalitesi, müşterilerimiz tarafından her daim takdir edilmektedir. Müşterilerimizin döviz alım-satım işlemlerinde menfaatlerini gözeterek işlem yapmaktayız.

kartal doviz hakkimizda

İhtiyaç duyulan nakit miktarını mensup olduğunuz kuruma veya dilediğiniz adrese yüksek güvenlik önlemi alarak istediğiniz zamanda transfer ediyoruz. Geliştirdiğimiz stratejileri müşterilerimizde paylaşarak herkesin kazanmasına katkı sunmaya devam ediyoruz. Artan işlem hacmimizi toplam kalite anlayışından sapmadan, müşteri memnuniyeti odaklı büyütme hedefindeyiz.

En avantajlı ve kazançlı fiyat politikasını, müşterilerimize finans danışmanlığı kalitesinde sunuyoruz. Serbest piyasa koşullarında mümkün olan en iyi fiyatlarla hizmetinizdeyiz. Deneyimli personelimiz ile döviz satın alma ve döviz bozdurma işlemlerinizi en güvenilir, kazançlı ve hızlı şekilde gerçekleştiriyoruz.

Sektörümüzdeki deneyimimiz sayesinde giderek genişleyen müşteri portföyümüzün beklentilerini aynı kalitede zaman kaybetmeksizin karşılıyoruz. Güven ve istikrarın en önemli iki bileşen olduğunun bilinciyle, sunduğumuz tüm hizmetlerde hiçbir ayrım yapmadan işlem gerçekleştirmeyi amaçlıyoruz. Sektörümüzün zorluklarını değerli müşterilerimiz için kolaylaştırarak işlem hacmimizin dengeli şekilde büyümesini hedefliyoruz.

Ulusal ve uluslar arası döviz politikalarını yakından takip ederek anlık bilgi aktarması sağlıyoruz. Kurdaki hareketliliğe uyum sağlayarak, sizin için mümkün olan en kazançlı tarifeleri uyguluyoruz. Kartal Döviz olarak kaliteli ve güven ekseninde hizmet sunma hedefinden sapmadan bireysel ve kurumsal hizmetlerimizi danışman görevlendirerek güçlendiriyoruz.

Sektörümüzdeki güvenilir döviz bürosu tanımını en fazla hak eden bürolardan biri olarak, geliştirdiğimiz iş ve çözüm ortaklığımız ile yenilikçi tavrımız, kurumsal kimliğimizin en önemli göstergelerinden birisidir. Personelimizin tamamı kurum kültürümüzü benimseyen, genel ve özel hedeflerimize sıkı sıkıya bağlı alanında yetkin kişilerdir. Müşteri memnuniyetini en üst seviyede sağlayarak samimi ve kazançlı bir ticaret gerçekleştirmek için Kartal Döviz en doğru adres…

Adres Bilgileri

  • Telefon: 0 216 387 38 00
  • E-posta:This email address is being protected from spambots. You need JavaScript enabled to view it.
  • Kordonboyu Mahallesi Ankara Caddesi No: 11 34860 Kartal/İstanbul

Güncel Haberler

Gelişmelerden kolayca haberdar olmak için E-Bültenimize kaydolun